Twitter Sohbet Odaları

admin     02-03-23     Chat Odaları, Mobil Chat, Mobil Sohbet, Sohbet Odaları     , , , ,      348 Defa Okundu

Twitter Sohbet Odaları Arama

Twitter Sohbet Odaları aramaları, Twitter kullanıcılarının genel olarak Twitter mevzularını konuşarak, mevcut güncel konuları Twitter Chat Odaları kapsamında tartışmaktır. Twitter Sohbet içeriklerini güncel olarak kullanan Mobilsohbet.info, her daim güncel mevzuları Topic haline getirmiştir. Twitter Mobil Sohbet uygulamasını da güncel olarak sizlere sunan bu sohbet sitesi ücret talebinde de bulunmamaktadır. Ücretsiz Mobil Sohbet ile sizlere Twitter Mobil Chat sunan Mobilsohbet.info, kullanım şartlarında üyelik kaydını bulundurmamaktadır.

Twitter Sohbet Odaları

Twitter sohbet analizi

Günümüzde Twitter’daki herhangi bir konuşma veya kampanya için bir Twitter sohbet odası seçmek gereklidir. Bu yüzden sohbet için çarpıcı olanı seçmeliyiz. Haftalık veya aylık bir sohbet yayınlamak istiyorsak, genel bir İRC chat odaları mükemmel olacaktır. Önemli! Alakasız içeriklerden kaçınmak için Chat Odalarının daha önce kullanılıp kullanılmadığını kontrol etmelisiniz. Bir IRC Mobil Sohbet sitesi seçmek ilk adımdır. Ardından konuyu seçmeli, tanıtmalı ve sohbeti yapılandırmalıyız. Bütün bunlar önemlidir. Ancak tüm aktiviteyi gerçek zamanlı olarak izlemeyi unutamayız. Tweet Binder, bu amaç için mükemmel bir Sohbet Siteleri izleme aracıdır. Her hangi bir Sohbet odasını, terimi veya hesabı gerçek zamanlı olarak analiz eder, böylece tüm sohbeti canlı olarak takip edebilirsiniz. 

Bir Twitter sohbeti düzenlediğinizde, onu geliştirmek için dikkate almanız gereken birçok Twitter analitiği vardır. Semrush’taki arkadaşlarımızın sohbeti ile bu örneği yapacağız, büyük bir başarı olan  Chatyap.org sitesi organize ediyorlar. Bunu nasıl yapacağımızı görelim. Ayrıca bu raporları Twitter takipçi takip olarak nasıl kullanacağımızı da öğreneceğiz.

Twitter sohbetinin etiketini analiz etme

Bu adım bariz ve hatta saçma görünebilir, eğer her sohbetin bir hashtag’i varsa, hashtag’i Tweet Binder’ın arama kutusuna yazmanız yeterli, değil mi? Tam olarak değil. Semrush sohbeti örneği ile görelimHashtag’i Tweet Binder’ın arama kutusuna yazarsak, hashtag’in son 7/10 gününe ait bir rapor alırız, bu harika olabilir, ancak genellikle yalnızca o günün istatistiklerine sahip olmak isteriz. başlık etiketi.

Bütün bu örneklendirmelerin var olduğu Mobilsohbet.info Sohbet sitesi, sizlere sunumlarını ücretsiz yapmaktadır. Mobil Sohbet içeriklerinin de kullanıldığı siteye gelerek sohbet edebilirsiniz.


Yorumlar (4 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?